Добре дошли на сайта "Море Фест". Тук ще намерите информация за нашите текущи фестивали, конкурси и събития.

Get Your Business Started With Flat Responsive

Use Flat Responsive theme to create your business website as it is SEO optimized.
Enjoy the flexibility in design and functionality provided by this theme.

Get Theme

Наградени участници “Обичам те ,море“ 2018

Национален конкурс „Обичам те, море“

Варна`2018

Наградени участници:

 

Раздел „Литература“

ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

Поезия:

Първа награда –  на Александър Никифоров Никифоров, 9 год., Карнобат, за стихотворенията  „Самотници“ и „Аз и морето“

Втора награда –  на Христина Георгиева Атанасова, 10 год., гр. Карнобат, за стихотворението „Синьо стихотворение“;

Трета награда не се присъжда

 2 поощрителни награди  –  на Симона Константинова Димитрова, 9 год., Варна, за стихотворението “Похвално слово за спасителя“ и на  София –  Стефани Валентинова Каменарова , 9 год., Варна, за стихотворението „ Детско море“.

Проза:

Първа награда –  на Гергана Василева Митевска, 10 год., Варна, за есето „Детско море“

Втора награда –  на Рабие Елхан Хасан , 9 год., Карнобат, за есето „Морето“

2 трети награди  – на  Симеон Руменов Райнов, 10 год., Карнобат, за есето „Подарък от морето“ и на Петър владимиров Крумов, 10 год., Карнобат, за есето „Омагьосаното море“

2 поощрителни награди  –  на Симона Константинова Димитрова, 9 год., Варна, за есето „На морския бряг“ и на Михаела Даниелова Стоянова, 9 год., Варна за есето „На море“

ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

Поезия:

2 първи награди  – на Пламена Пламенова Дойчева, 11 год., Карнобат,  за стихотворението „И нека да съм“ и на Милица Ивайлова Иванова 13 год., Варна, за стихотворението „Недей“

2 втори награди –  на Виктория Пламенова Недялкова 12 год., Дряново, за стихотворението „Море – оазис във нощта“ и на Касандра Пламенова Недялкова, 12 год., Дряново, за стихотворението „Обичам те, море“

Трета награда –  на Петко Русев, 11 год., Карнобат, за стихотворението „Морско писмо“

2 поощрителни награди  –  на Габриела Георгиева Тончева, 11 год., Карнобат,  за стихотворението „Морска невеста“ и на Руслана Станимирова Стоянова, 11 год., Карнобат, за стихотворението „Море“

Проза:

Първа награда – на Нана Радостинова Цонкова, 11 год., Карнобат за есето „Моето море“

Втора награда – на Дария Мартинова Димитрова , 11 год., Варна, за есето „Сънят на София“

Трета награда –  на Боян Велиславов Пенев, 13 год., Варна,  за есето „Откриването на изчезналата Теризия“

ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

Поезия:

Първа награда – на Стефани Веселинова Ангелова , 15 год., Варна за стихотворенията „Среща с прилива“ и „Потъване“

Втора награда – на Деница Милкова Русева, 16 год., Варна,  за стихотворенията „Нов живот“ и „Грейна луната…“

Трета награда – на Даниел Александров Луканов, 16 год., Варна, за стихотворението „Над сините воали“

Проза:

Първа награда – Стефани Веселинова Ангелова, 15 год., Варна, за есето „Среща на скалите“

Втора награда – на Деница Милкова Русева, 16 год., Варна, за есето „Моето море“

Трета награда не се присъжда.

Поощрителна награда – на Нелина Георгиева Георгиева, 16 год., Варна, за импресията „Ако морето можеше да говори“

Раздел „Рисунка“

 

І – ва  възрастова група – деца от детските градини класира:

        І – во място – Сияна Христова Николова, 6 г., Шумен

       ІІ – ро място –  Сияна Станиславова Стратиева, 6 г. Шумен

       ІІІ – то място –  Иво Миленов Велков , 6 г. Варна

    Поощрения:

Лия Александрова Куцарова, 4 г. Шумен

Ралица Николаева Русева, 6 г. Варна

Мария Димитрова Кондова, 5 г. Шумен

Мартин Захариев Петков, 3 г. Варна

Виктор Владимиров Стойков, 6 г. Варна

Марием Каусер Каджа Моинудин Дедекула   , 6 г. Шумен

Даная Галинова Станчева , 6 г. Шумен

Преслав Колев, 6 г. Варна

Кристиян Николаев Христов, 6 г. Варна

Милица Жейнова Жейнова, 6 г. Варна

 

  ІІ – ра възрастова група – 7 – 9 години  класира:

       І – во място – Емануела Ивайлова Александрова, 9 г. Варна

ІІ – ро място Радослава Райкова  , 8 г. Попово

       ІІ – ро място Сара Саркис Карагьозян  , 7 г. Шумен

       ІІІ – то място – Хосе Самуел Гарсиа Стефанов , 9 г. Варна

ІІІ – то място – Симона Копринкова, 7 г. Варна

Поощрения:

     Михаела Младенова Минзова, 8 г. Варна

Силвия Захариева Петкова, 8 г. Варна

Беркай Мустафов , 7 г. Попово

Денислава Янкова Георгиева, 9 г. Варна

Преслава Ивайлова Лазарова , 8 г. Варна

Магдалена Георгиева Йорданова, 9 г. Варна

Християна Христова Даскалова –  9 г. Шумен

Елис Гюнер Хиджаби –  7 г. Шумен

Ачелия Якуб Алит  – 7 г. Шумен

Полина Георгиева Стефанова – 9 г. Шумен

Рая Иванова Атанасова, 7 г. Варна

Славена Йорданова Веселинова, 9 г. Варна

Никола Дончев ,9 г. Попово

Роселина Димчева, 7 г. Шумен

Мишел Александър Петровска, 7 г. Варна

Зорница Колева, 7 г. Варна

 

ІІІ – та възрастова група – 10-12 години класира:

      І – во място – Ивайла Димитрова, 10 г. Шумен

І –во място – Константина Радева, 10 г.Шумен

      ІІ- ро място – Мина Георгиева, 10 г. Варна

ІІІ – то място –  Илонка Димитрова ,10 г. Попово

     Поощрения:

Кристиана Стоянова Кръстева, 11 г. Варна

Явор Гриша Грашнов, 10 г. Варна

Рада Христова Пировска , 10 г. Варна

Илина Яворова Христова, 11 г. Варна

Велислава Христова Иванова , 10 г. Варна

 

   ІV – та възрастова група – 13-15 години класира:

       І – во място –  не се присъжда

       ІІ – ро място – не се присъжда

       ІІІ – то място – не се присъжда

      Поощрения:

      Михаела  Ботушарова, 15 г. Варна

Елица Ангелова 13 г. Попово

 

Категория „Дигитални творби“

І – во място –  Калина Щерева Димитрова 12 г. Хасково

ІІ – ро място – Едиз Ерджан Хикмет, 10 г. Хасково

ІІІ – то място – Дейвид Иванов Лавчев, 15 г. Хасково

ІІІ – то място – Мелек Кемал Мюслюм, 14 г. Хасково

 

 

Раздел „Музика“

 

Първа възрастова група  

Индивидуални участници:

Първа награда – на Мила Костадинова, 6 г., Варна ,за изпълнението на песента „И пак е лято“

Втора награда  не се присъжда

Трета награда – на  Пресияна Митева, 6 г., Варна, за изпълнението на песента „Морско лято“

Поощрителна награда за „най- добър млад участник“ – на  Радина  Рашкова, 3 г., Варна за изпълнението на песента „Морето“

Вокални групи

Първа награда не се присъжда

Втора награда – на  ВГ“Славейче“, Добрич, за изпълнението на песента „Мое море“

Втора награда – на  Дует Ивайла и Никол Михайлови, Добрич, за изпълнение на песента „Писмо от морето“

Трета награда не се присъжда

 

Втора възрастова група

Индивидуални участници:

 2 първи награди – на  Роксана Андрю Роусън, 8 г., Варна, за изпълненито на песента „Делфините“ и на  Камелия Василева, 9 г., Варна, за изпълнението на песента „Обичам те, море“

2 втори награди – на  Йоана Паскалева, 9 г., Добрич, за изпълнението на песента „Далечна песен“ и на  Никита Дянкова, 9 г., Варна, за изпълнението на песента „Лятна мечта“

 2 трети награди – на Елена Стоянова, 9 г. Варна, за изпълнението на песента „Лятна мечта“ и на  Никола Банков, 7 г. Варна, за изпълнението на песента „Рачо капитан“

Специална награда на Жени Кринчева, 8 г. София, за  изпълнение на песента „Морето ме вика“

Поощрителни награди на :

Сиана Андрю Роусън, 8 г., Варна, за изпълнението на песента „Ах, морето“;

Ива Генова,  9 г.Варна, за изпълнението на песента „Вълшебен летен ден“;

Траяна Димова, 9 г., Варна, за изпълнението на песента „Мое влюбено море“;

Ваня Събева, 7 г., Варна, за изпълнението на песента „Тече, всичко тече“

Катрин Попова, 8 г., Варна, за изпълнението на песента „Морето е живо“

Любомир Шулц, 8 г., Варна, за изпълнението на песента „Писмо от морето“

София Денкова, 7 г., Варна, за изпълнението на песента „Обичам те, море“

Теодора Алексиева, 7 г., Варна, за изпълнението на песента „Чакай ме море“

Вокални групи

Първа  и Втора награда не се присъждат

Трета награда: – на ВГ „Веселите щурчета“, Варна, за изпълнението на песента „Далечна песен“

Поощрителна награда – на  Дует Жасмина Спасова и Мариана Неделчева, Варна, за изпълнението на песента „Детско море“;

 

Трета възрастова група

Индивидуални участници:

Първа награда –  на  Мария Стефанова, 10 г., Разград, за изпълнението на песента „Сбогом,мое море“

Втора награда – на  Елинор Душкова, 11 г., Варна, за изпълнението на песента „Оставаме“

Втора награда – на  Татяна Славова, 11 г., Разград, за изпълнението на песента „Делфините“

Трета награда – на  Вика Семенова, 11 г., Варна, за изпълненито на песента „Сладолед“

Трета награда – на  Йоана Иванова, 10 г., Добрич, за изпълненито на песента „Без море живял ли си“

Поощрителни награди:

Максим Константин Димитрио, 10 г. Варна, за изпълнението на песента „Аз и ти“

Рюгзан Рамаданова,11 г., Варна, за изпълнението на песента „Море на младостта“

Кристияна Рашкова, 11 г., Варна, за изпълнението на песента „Старият капитан“

Йоана Жекова, 12 г., Варна, за изпълнението на песента „Не искам лятото да свършва“

Вокални групи

Първа награда – на  Вокална група „Сребърни звънчета“- Джуниър,  Варна, за изпълнението на песента „Вълшебен летен ден“

Втора и Трета награда не се присъждат

 

Четвърта възрастова група

Индивидуални участници:

Първа награда –  на  Виктория Панайотова, 14 г., Варна, за изпълнението на песента „Сбогом, мое море“

Втора и Трета награда не се присъждат

Поощрителни награди на:

Паулина Сивкова, 13 г., Балчик, за изпълнението на песента „Сбогом мое море“;

Диана Кабакова, 13 г., Варна, за изпълнението на песента „Делфините“

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

8 ÷ 2 =