Добре дошли на сайта "Море Фест". Тук ще намерите информация за нашите текущи фестивали, конкурси и събития.

Get Your Business Started With Flat Responsive

Use Flat Responsive theme to create your business website as it is SEO optimized.
Enjoy the flexibility in design and functionality provided by this theme.

Get Theme

Наградени участници “Обичам те ,море“ 2019

„Обичам те, море“ 2019

 

                 Раздел литература

 

Присъдени награди в трите възрастови групи

 

В първа възрастова група – 8-10 години,

 За поезия журито присъди следните награди:

  • Първа награда – Диплом, златен медал и предметна награда се връчва  на Тихомир Коев от  Карнобат за стихотворенията „Обичам те, море“.
  • Втора награда – Диплом, сребърен  медал и предметна награда се връчва  на Славея Минчева от Варна за стихотворението  „Ще мечтая“.
  • Трета награда – Диплом, бронзов медал и предметна награда се връчва на Преслав Караиванов от Велико Търново за стихотворението  „Веселба в  морето“.
  • Трета награда – Диплом, бронзов медал и предметна награда се връчва и  на  Димитър Иванов от Карнобат  за стихотворението  „Синя песен“.
  • Пощрителна награда – Диплом и предметна награда се връчва на Димитър Великов  от Бургас за стихотворението „Златна рибка“ .
  • Пощрителна награда – Диплом и предметна награда се връчва на Ана Караилиева от Бургас за стихотворението „ Писмо в бутилка“.

За проза журито присъди:

Разказ:

  • Първа награда – Диплом, златен медал и предметна награда на Даниел Бояджиев от Варна, за разказа „ С море в сърцето“.
  • Втора награда – Диплом, сребърен медал и предметна награда  на Симона Димитрова от Варна, за разказа „ Раздяла с морето“.
  • Трета награда не се присъжда

Есе:

Първа награда не се присъжда

  • Втора награда – Диплом, сребърен медал и предметна награда на Дилек Ферхан от Карнобат, за есето „ Моето море“.
  • Трета награда не се присъжда

 

Във втора възрастова група – 11-13 години

За поезия са присъдени следните награди:

  • Първа награда – Диплом, златен медал и предметна награда на  Касандара Недялкова от Дряново за стихотворенията „Дъжд на море“ и „Целувка на вълна“
  • Втора награда – Диплом, сребърен медал и предметна награда  на Преслава Георгиева от Карнобат, за стихотворението „ Морска невеста“.
  • Трета награда – Диплом, бронзов медал и предметна награда се връчва и  на  Никол Бояджиева от Варна  за стихотворението  „С дъх на море“.
  • Пощрителна награда – Диплом и предметна награда се връчва на Петя Георгиева от Бургас за стихотворението „Обичам те, море“
  • Пощрителна награда – Диплом и предметна награда се връчва  на Анжела Маринова от Варна за стихотворението „Нощ над море“

За проза журито присъди:

За разказ –  награди не се присъждат

За есе

  • Първа награда не се присъжда
  • Втора награда – Диплом, сребърен медал и предметна на Ваяна Заркова от Варна, за есето „Морето, Слънцето и Луната“.
  • Трета награда – не се присъжда

 

В трета възрастова група – 14-16 години

За поезия са присъдени следните награди:

  • Първа награда – Диплом, Представителен плакет „Лауреат“ и предметна награда на Стефани Ангелова от Варна, за стихотворението„ „Спомен за лятото“.
  • Втора награда – Диплом, сребърен медал и предметна награда на Габриела Стефанова,  от Варна за стихотворението  „Обичам те, море“
  • Трета награда не се присъжда
  • Пощрителна награда – Диплом и предметна награда се връчва на Милица Иванова от Варна, за стихотворението „Ако те бях видяла“;
  • Пощрителна награда – Диплом и предметна награда се връчва на Маргарита Славова от Варна, за стихотворението „Кораб към дома“

За проза журито присъди:

Разказ – награди не се присъждат

Есе

  • Първа награда не се присъжда
  • Втора награда – Диплом, сребърен медал и предметна награда на Катерина Добрева от Варна за есето „Просто обичам морето“
  • Трета награда – Диплом, бронзов медал и предметна награда на Радко Василев от Карнобат за есето „Морето няма да си тръгне“
  • Пощрителна награда – Диплом и предметна награда се връчва на Добромира Миткова от Варна за очерковото есе „Български моряк“

 

 

                     Раздел музика

 

Присъдени награди в четирите  възрастови групи

 

В първа възрастова група – деца от детските градини,

журито присъди следните награди:

Първа награда – не се присъжда

Втора награда –  Диплом, сребърен медал и предметна награда на Изабела Георгиева, 7 г. Варна, за изпълнението на песента „Лято“

Трета награда – не се присъжда

 

Във втора възрастова група – 7- 9 години награди се връчват на:

Първа награда – Диплом, златен медал и предметна награда на Жени Кринчева, 9 г. София, за изпълнението на песента „Летен рок“ по музика и аранжимент на Щерион Пилидов, текст Христина Димова

Първа награда – Диплом, златен медал и предметна награда на Белослава Костадинова, 9 г. София, за изпълнението на песента „Бисерче вълшебно“  по музика, текст и аранжимент на  Любомир Денев.

Втора награда –  Диплом, сребърен медал и предметна награда на Яна Атанасова, 9 г. Търговище, за изпълнението на песента „По полека“ по музика и текст на Стефан Вълдобрев

Втора награда –  Диплом, сребърен медал и предметна награда на Лара Атакян, 8 г. Варна, за изпълнението на песента „Разговор с морето“ по музика  на Дора Драганова, текст Теодора Гатева

Трета награда –  Диплом, бронзов медал и предметна награда на Андреа Йорданова , 8 г. Варна, за изпълнението на песента „Вълшебен летен ден“ по музика  и текст на Руслан Карагьозов

Трета награда –  Диплом, бронзов медал и предметна награда на Мила Костадинова, 7 г. Варна, за изпълнението на песента „Разговор с морето“ по музика  на Дора Драганова, текст Теодора Гатева

Трета награда –  Диплом, бронзов медал и предметна награда на Любомир Шулц, 9 г. Варна, за изпълнението на песента „Плувец голям“ по музика   и аранжимент  Владимир Джамбазов , текст Борислав Ганчев

Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Никола Банков, 7 г. Варна за изпълнението на песента „Робинзон Крузо“

Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Теодора Алескиева, 8 г. Варна за изпълнението на песента „Делфините“  по музика  на Димитър Вълчев , текст Дим.Керелезов , аранжимент Дечо Таралежков

Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на София Денкова, 8 г. Варна за изпълнението на песента „Бяла тишина“  по музика  на  Борис Карадимчев текст Богомил Гудев

Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Лора Николова, 9 г. Варна за изпълнението на песента „Мое детство“  по музика  на   Вячеслав Кушев, текст Тома Бинчев

 

В трета възрастова група  – 10-12 години, журито присъди следните награди:

Първа награда – Диплом, златен медал и предметна награда на Камелия Василева, 11 г. Варна, за изпълнението на песента „Делфините“ по музика на Димитър Вълчев , текст Дим.Керелезов , аранжимент Дечо Таралежков

Втора награда –  Диплом, сребърен медал и предметна награда на Божана Атанасова, 11 г. Варна, за изпълнението на песента „Лятна мечта“ по музика, текст и аранжимент на Русалин Наков

Втора награда –  Диплом, сребърен медал и предметна награда на Тея Добрева, 11 г. Аксаково, за изпълнението на песента „Лятна мечта“ по музика, текст и аранжимент на Русалин Наков

Трета награда –  Диплом, бронзов медал и предметна награда на Елинор Душкова, 11 г. Варна, за изпълнението на песента „Пясъчен знак“  по музика на Хайгашот Агасян, текст Мая Дългъчева

Трета награда –  Диплом, бронзов медал и предметна награда на Юлиан Николов, 11 г. Варна, за изпълнението на песента „Тихо море“  по музика и текст на Теди Генев, аранжимент Краси Илиев

Трета награда –  Диплом, бронзов медал и предметна награда на Габриела Грозева, 11 г. Варна, за изпълнението на песента „Докато съмне“  по музика и аранжимент на Руслан Карагьозов, текст Ивайло Диманов

Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Елена Стоянова, 10 г. Варна за изпълнението на песента „Големият кораб“

 

 

В четвърта възрастова група – 13 -15 годни, журито присъди награди на:

Първа награда – Диплом, златен медал , звание лауреат и предметна награда на Виктория Панайотова, 15 г. Варна, за изпълнението на песента „Завръщане“ по музика, текст и аранжимент Нелко Коларов

Първа награда – Диплом, златен медал , звание лауреат и предметна награда на Симона Кунчева, 15 г. Варна, за изпълнението на песента „Губя се в залеза“  по музика на Петър Алексиев ,текст Асен Димитров, аранжимент  Петър Алексиев и Алекс Нушев

Първа награда – Диплом, златен медал , звание лауреат и предметна награда на Вокална група „Сребърни звънчета- Джуниър,  г. Варна, за изпълнението на песента „Върнете лятото“  по музика на Камелия Данкова, текст Живка Кюлджиева

Втора и трета награда не се присъждат

 

 

                 Раздел рисунка

 

Присъдени награди в четирите възрастови групи

       В първа възрастова група – деца от детските градини

       журито присъди нагрди  на:

  • Първа награда – Диплом, златен медал и предметна награда на Ивоил Иванов, 6 г. от Варна.
  • Първа награда – Диплом, златен медал и предметна награда на Сияна Грозданова, 5 г. Шумен
  • Втора награда – Диплом, сребърен медал и предметна награда на Сияна Радева , 6 г. Шумен.
  • Втора награда – Диплом, сребърен медал и предметна награда на Дениз Юмит , 6 г. Шумен
  • Трета награда – Диплом, бронзов медал и предметна награда на Изел Хаджиева, 3 г. Варна
  • Трета награда – Диплом, бронзов медал и предметна награда на Михаела Мртинова, 6 г. Шумен
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Искрен Петков, 6 г. Плевен
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Филип Георгиев, 6 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Сияна Пашова , 6 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Лора Славова, 3 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Никол Георгиева, 6 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Христина Стоянова, 6 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Ралица Цветкова, 6 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Калина Сурова, 6 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Добромира Момчилова, 5 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Константин Александров, 6 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Малена Иванова, 6 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Мила Кошовска, 3 г. Варна

 

Втора възрастова група – 7-9 години, журито присъди награди на:

  • Първа награда – Диплом, златен медал и предметна награда на Радослав Вичев, 8 г. Шумен.
  • Втора награда – Диплом, сребърен медал и предметна награда на Нелин Исмаил, 9 г. Шумен.
  • Втора награда – Диплом, сребърен медал и предметна награда на Виктор Петков , 9 г. Шумен
  • Втора награда – Диплом, сребърен медал и предметна награда на Роселина Димчева , 8 г. Шумен
  • Трета награда – Диплом, бронзов медал и предметна награда на Яна Димитрова , 9 г. Шумен
  • Трета награда – Диплом, бронзов медал и предметна награда на Александра Ангелова , 9 г. Шумен
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Катерина Попова, 8 г. Плевен
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Йоана Димова, 9 г. с. Мечка, Област Русе
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Радослава Райкова, 9 г. Попово
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Виктория Василева, 9 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Иво Велков, 7 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Александър Сивков, 7 г. Варна

 

Трета възрастова група – 10- 12 години, журито присъди награди  на:

  • Първа награда – Диплом, златен медал и предметна награда на Илина Стоянова , 12 г. Варна
  • Първа награда – Диплом, златен медал и предметна награда на Кристиана Кръстева , 12 г. Варна
  • Втора награда – Диплом, сребърен медал и предметна награда на Нелин Гюнер , 11 г. Шумен
  • Втора награда – Диплом, сребърен медал и предметна награда на Лилия Парушева , 10 г. Варна
  • Трета награда – Диплом, бронзов медал и предметна награда на Лъчезар Минков , 12 г. Варна
  • Трета награда – Диплом, бронзов медал и предметна награда на Славена Веселинова , 10 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Миглена Каргова, 12 г. Пещера
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Магдалена Пройчева, 11 г. Пещера
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Вяра Аргирова, 10 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Ивана Атанасова, 10 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Денислава Георгиева, 10 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Матей Георгиев, 11 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Йоан Банков, 11 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Явор Грашнов, 11 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Емануел Цанков, 12 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Кристиян Ангелов, 12 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Борис Бучков, 10 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Илина Христова, 12 г. Варна
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Никол Грозданова, 10 г. Шумен
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Вероника Диянова, 12 г. Шумен
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Белослава Боянова, 11 г. Шумен
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Мария Мирославова, 11 г. Шумен

 

Четвърта възрастова група – 13-15 години, журито присъди награди на:

  • Първа награда – Диплом, златен медал и предметна награда на Християна Аврамова, 14 г. Шумен.
  • Втора награда – Диплом, сребърен медал и предметна награда на  Николета Манолова, 14 г. Шумен.
  • Трета награда – Диплом, бронзов медал и предметна награда на Симона Зяпкова, 14 г. Шумен.
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Християния Василева, 15 г. Плевен
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Йоана Каргова, 13 г. Пещера
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Боряна Боянова, 13 г. Попово
  • Поощрителна награда – Диплом и предметна награда на Ирина Боцановска, 15 г. Варна

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

1 + 7 =